Kurumsal Kimlik ve İletişim

REDWHITE CA olarak kurumsal kimliğin sadece isim ve logodan ibaret olmadığının farkındayız. Bu nedenle müşterimizin ihtiyaçlarını, hedef kitlesini ve gelecek planlarını dinleyerek organizasyon yapısına en uygun kurumsal kimliği yaratıyoruz.

Daha fazla...

Digital

REDWHITE CA olarak teknoloji ve inovasyonu ön planda tutarak hedef kitlenizin ilgisini çekecek, aynı zamanda kullanıcı deneyimini en iyi şekilde yansıtarak, tasarımlar yaparak başarı elde ediyoruz.

Daha fazla...

Ürün Tasarımı

REDWHITE CA’in dünya çapında ödül almış tasarım ekibi, müşterilerine en iyi hizmeti sağlama amacı ile fikirleri teknik ve estetik açıdan geliştirerek özgün ve üretilebilir tasarım konseptleri olarak sunar.

Daha fazla...

Fotoğrafçılık ve
Video Prodüksiyon

Fotoğrafçılık ve video prodüksiyon REDWHITE CA’in uzman olduğu diğer alanlardan biridir. Bu alanda ajans, sağladığı diğer servislere entegre ya da tamamen bağımsız fotografçılık hizmetleri sunmaktadır.

Daha fazla...

İngiltere’de kurulan ve REDWHITE GROUP bünyesinde yer alan WIZIO, ileri düzey pazarlama teknolojileriyle projelerinizin öne çıkmasını sağlıyor. WIZIO ile konumdan, zamandan ve fiziksel sınırlamalardan bağımsız olarak dünyanın her yerindeki potansiyel müşterileriniz, projelerinizi keşfetme fırsatı buluyor.

Daha fazla...