İngiltere’de kurulan ve REDWHITE GROUP bünyesinde yer alan WIZIO, ileri düzey pazarlama teknolojileriyle projelerinizin öne çıkmasını sağlıyor. WIZIO ile konumdan, zamandan ve fiziksel sınırlamalardan bağımsız olarak dünyanın her yerindeki potansiyel müşterileriniz, projelerinizi keşfetme fırsatı buluyor. Dijital interaktif platformları 3 boyutlu görsellerle birleştiren WIZIO, kullanıcıların gelecekteki evlerini veya satın alacakları ürünleri onlara tüm gerçekliğiyle sanal ortamda sunuyor. Yaşattığı bu deneyim sonrası onların satın alma aşamasında karar vermelerini de kolaylaştırıyor.

WIZIO ekibi olarak, tüm görsellerimizi akıllı telefonlar, tabletler, sanal gerçeklik gözlükleri ve dokunmatik ekranlara uyumlu olacak şekilde üretiyoruz. Üreticilerle; iç mimarlar, mimarlar ve yaratıcı ajanslarla iş birliği içerisinde kalarak, proje görsellerinizde çarpıcı bir fotogerçekçi kaliteye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Kısacası, müşterilerinizi sizin dünyanıza tüm gerçekliğiyle davet ediyoruz.

WIZIO CGI

CGI, yani bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu grafik görseller, uygun maliyetli ve zaman kazandıran bir çözüm olarak yaratıcılığınızın önündeki engelleri kaldırıyor ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

WIZIO’da tüm bu süreçten uzman ve pratik deneyime sahip sanatçılardan oluşan WIZIO ekibimiz sorumlu! Yıllar içerisinde birçok, mimari ve ürün pazarlama teknolojileri üzerinde çalışarak edindikleri deneyimlerini, fikirlerinizi tasarımlarına dökerken kullanıyorlar.

Artık gelecek, şimdi. Pazarlama aktivitelerinizin başlaması için projenizin tamamlanma tarihini beklemenize gerek yok. Konseptinize ait tüm taslaklarınız ve fikirlerinizi bize söyleyin, 3 boyutlu dijital görsellerle hayata geçirelim.

WIZIO 360

WIZIO-360, fiziksel obje veya çevreye olan gereksiniminizi ortadan kaldıran interaktif bir pazarlama çözümü. WIZIO-360 ile müşterinizin bilgisayarı, tableti, veya akıllı telefonu 7/24 ürün sergileme alanınız haline geliyor. Üstelik görüş açısı veya çerçeve boyutundan bağımsız olarak ürünleriniz veya emlaklarınız her detayıyla 360 derece görüntülünebiliyor. Birden fazla yüksek kalite (HD) görseli birbirine ekleyerek oluşturduğumuz sanal küre sayesinde sonsuza uzanan 360 derecelik görüntüler elde ediyoruz. Üstelik WIZIO-360, 2D statik görselleştirmeyle kıyaslandığında çok çok daha mükemmel bir interaktif sunum sağlıyor.

WIZIO VR

Interaktif WIZIO-360 platformunu, sanal gerçeklik gözlükleriyle birleştirerek eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Bu deneyimi kusursuz bir satış kanalı olarak kullanabilirsiniz. Ürünler ve mimari tasarımlar, dijital medyanın bu yeni ve yenilikçi 3 boyutunda sürükleyici bir deneyime dönüşüyor.

WIZIO-VR geleceğe açılan bir pencere! Müşterileriniz WIZIO Sanal Gerçeklik gözlüklerini taksın ve gelecek projelerinizle daha yapım aşamasındayken sanal gerçeklik üzerinden tanışsın.

WIZIO TOUCH

Fuarlar ve sunumlarda size eşlik edecek harika bir formülümüz var: WIZIO-TOUCH size muhteşem bir satış aracı olarak eşlik edecek.

Kullanıcılar touch teknolojisi sayesinde WIZIO-TOUCH üzerinden ürün ve mimari projelerinizle interaktif bir deneyim üzerinden tanışıyorlar. Ayrıca WIZIO-TOUCH, mimari maketleri, 3 boyutlu dijital modellerle entegre ederek interaktif bir görsel iletişim aracı haline dönüştürüyor. WIZIO-TOUCH’ın tabletlere de entegre edilebilmesi, onu pazarlama ekibinizin vazgeçemeyeceği bir ürün haline getiriyor.

WIZIO AR

WIZIO-AR ile basılı pazarlama malzemelerinizi 3 boyutlu interaktif kampanyalara dönüştürün. Dijital içeriğin gerçek dünyanın üzerine yükselen yeni hali, kullanıcı deneyiminize yeni bir boyut getirsin.

Tablet ve akıllı telefonlarınızın kameraları, broşür ya da kartvizit gibi etkinleşebileceği basılı bir objeyi algıladığı anda 3D modeli kamera üzerinden gerçekte varmış gibi yansıtıyor.

WIZIO-AR heyecanla deneyimleyeceğiniz bir satış aracı olarak fuarlarda ve sunumlarınızda size eşlik ediyor, üreticiler ve emlak geliştiricileriyle birlikte ortak hayaller kurmanıza olanak sağlıyor.

WIZIO APP

iOS, Android ya da Windows tabanlı cihazlarda çalışabilen ve ihtiyacınıza göre özelleştirilebilen WIZIO-APP, projelerinizin temalarıyla bütünleşerek kullanıcı-dostu bir etkileşim ortamı sağlıyor. Müşterilerinize yeni ürün serinizi sunmak ya da yeni yaşam alanlarınızı sergilemek mi istiyorsunuz? Özelleştirilmiş uygulamalarımız ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde hizmet edecek.

Case Studies

Photography and Video Production
Branding