Fotoğrafçılık ve
Video Prodüksiyon

Fotoğrafçılık ve video prodüksiyon REDWHITE CA’in uzman olduğu diğer alanlardan biridir. Bu alanda ajans, sağladığı diğer servislere entegre ya da tamamen bağımsız fotografçılık hizmetleri sunmaktadır. İhtiyaca göre model ve tam kadro bir prodüksiyon ekibi ile projeler desteklenmektedir. Bu destek ise projelerin en uygun biçimde yönetilmesi ve çalışmalarda en doğru anlatım dilinin kullanılması olanağını sunar.

Ürün Çekimi

Özgün bakış açımızla ve ışıklandırmamızla ürünlerinizi en yaratıcı ve profesyonel ortamda göz kamaştırıcı fotoğraflarla süsleyebiliriz.

Yemek Çekimi

Profesyonel fotografçı ekibimizle birlikte fotoğrafını çekmek istediginiz mekanı, sofra tasarımını, yemekleri, menünüzü ve patisserie ürünlerinizi doğru kurgu ve estetiği ön plana çekerek hedeflediğiniz göz kamaştırıcı yiyeceklerinizi fotoğraf veya video prodüksiyon olarak paylaşıyoruz.

Kurumsal

REDWHITE CA daha önce bir çok kurumsal fotoğraf çekimi için çesitli müşterilerle çalışmıştır ve iyi tanıtım görselleri konusunda tecrübeliyiz. Kurumunuzu doğrudan tanıyarak sizlere en uygun fotoğraf veya video kurgularını sunarız. Kurumsal bakış açımızla birlikte şirketinizin fotoğraflarını veya tanıtım videolarını REDWHITE CA ile birlikte hayata geçirebilirsiniz.

Moda

Tüm fotograf çekimlerimize özenle yaklaşıyoruz ve moda çekimi tecrübeli olduğumuz bir alan daha... Moda sektörüne hitap eden ve moda tasarımlarınızı ön planda tutacak doğru açılardan, dünya standartlarına uygun fakat özgün yönlendirmemizle birlikte markanızı yüksek kalitesini koruyarak profesyonel çekim sunuyoruz.

İç ve Dış Mekan

İç ve dış mekan çekimlerinde mimari ve estetiği ön plana çekerek yapacağımız profesyonel fotoğraf çekimleri ile web sitenizde, basılı materyallerde kullanabileceğiniz kaliteli görsellerini tarafınıza teslim ediyoruz. İç ve dış mekanlara uygun akıllarda kalacak kaliteli içerikle beraber tüm reklam veya tanıtım fotoğraflarınızı kurumunuzu en kaliteli temsil edecek şekilde planlıyoruz.

Reklam Çekimi

Çeşitli sektörlere yönelik reklam fotoğraf çekimini markanızı ve ürününüzü ön planda tutarak kurumsal kimliğinizi uygun fakat yaratıcı fikirlerimizle birlikte hayata geçiriyoruz. Anlatmak istediginiz kampanya olsun veya hikaye olsun orjinal görsel hikayeyle birlikte hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

TV Ad Production

We are fully equipped for indoor and outdoor location shoot. We will create engaging TV commercials that will. We are highly creative and we make content that is memorable and effective on the consumer mind.

Introduction Promo Videos

Our approach is to transform brands and video creation is one of the elements we are passionate about. We believe that rich video content represents your business and with original content we will deliver outstanding projects that suits your business. We will promote your business, product or service and we will produce high quality video content that will be engaging whether you want to use it as a promotional or introductory video.

Product Design
WIZIO