Digital

REDWHITE CA olarak teknoloji ve inovasyonu ön planda tutarak hedef kitlerinizin ilgisini cekecek, aynı zamanda kullanıcı deneyimini en iyi sekilde yansıtarak, tasarımlar yaparak basarı elde edıyoruz. Markanıza uygun yaratıcı ve özgün fikirlerle ilerleyerek, tüm dijital platformlarda başarıya ulaşmanıza yardimci oluyoruz. Interaktif pazarlama araçlarımız ile digital dünyayı sizin için ve hedef kitleniz için daha anlaşılır bir hale getiriyoruz.

Web tasarımı

Kurumsal web sitenizin dijital dünyada en zirveye ulaşması için REDWHITE CA olarak yaratıcı ve stratejik düşünen ekibimizle birlikte tasarlayıp programlıyoruz. Hedef kitlenize daha kalici bir iliski kurmanız icin özgün çözümlerimizle birlikte kullanım deneyimini en iyi sekilde kurguluyoruz. Modern çözümler ve güncel trendlerle birlikte web sitenize farklılık katarız.

App Uygulamaları

REDWHITE CA tüm dijital teknolojilerini takip ederek mobil, tablet ve gelismekte olan diger uygulama platformlarinda tuketicinizi iyi gozlemleyerek ve markalarimizi yakindan tanimamiz sayesinde en yenilikci ve kullanim kolayligi saglayan uygulamalar gelistiriyoruz. Urunlerinizi ve markanizi en iyi sekilde tanitacak uygulamalari tasarlayip pazarlama ve satis yontemlerinize entregre edip hayata geciriyoruz.

UX ve UI Dizayn

Web siteniz ve tüm uygulamalar için kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak açısından test edip, işlevsel olması için geliştiririz. Ekibimizin deneyimi sayesinde dünya standartlarına uygun olan kulanımı olması ve markalarımızı daha iyi yansitması için devamlı test ederek ve geliştirerek en iyi kullanım deneyimi ve tasarımı sunuyoruz.

services-digital-media-design-ui-ux-design

Sosyal Medya

Markanızı sosyal medya platformlarda en iyi sekilde konumlandırmak icin strateji geliştiriyor ve markanız için sosyal medyanın gücünü kullanıyoruz. İçerikleri zengin, etkileşimi yüksek ve kaliteli tasarımlar ile gundemi, trendleri ve en onemlisi markanızla ilgili haberleri sosyal mediada yayınlıyoruz.

Email Marketing

REDWHITE CA enjoys using marketing tools as they are a powerful method to keep interaction. With rich content and design, RedWhite will send out emails and newsletters for updates and to drive traffic to your web site.

Case Studies

Branding
Product Design