Digital

REDWHITE CA olarak teknoloji ve inovasyonu ön planda tutarak hedef kitlerinizin ilgisini cekecek, aynı zamanda kullanıcı deneyimini en iyi sekilde yansıtarak, tasarımlar yaparak basarı elde ediyoruz. Markanıza uygun yaratıcı ve özgün fikirlerle ilerleyerek, tüm dijital platformlarda başarıya ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. İnteraktif pazarlama araçlarımız ile digital dünyayı sizin için ve hedef kitleniz için daha anlaşılır bir hale getiriyoruz.

Web tasarımı

Kurumsal web sitenizin dijital dünyada en zirveye ulaşması için REDWHITE CA olarak yaratıcı ve stratejik düşünen ekibimizle birlikte tasarlayıp programlıyoruz. Hedef kitlenize daha kalıcı bir ilişki kurmanız icin özgün çözümlerimizle birlikte kullanım deneyimini en iyi şekilde kurguluyoruz. Modern çözümler ve güncel trendlerle birlikte web sitenize farklılık katarız.

App Uygulamaları

REDWHITE CA tüm dijital teknolojilerini takip ederek mobil, tablet ve gelişmekte olan diğer uygulama platformlarında tüketicinizi iyi gözlemleyerek ve markalarımızı yakından tanımamız sayesinde en yenilikçi ve kullanım kolaylığı saglayan uygulamalar geliştiriyoruz. Ürünlerinizi ve markanızı en iyi şekilde tanıtacak uygulamaları tasarlayıp pazarlama ve satış yöntemlerinize entregre edip hayata geçiriyoruz.

UX ve UI Dizayn

Web siteniz ve tüm uygulamalar için kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak açısından test edip, işlevsel olması için geliştiririz. Ekibimizin deneyimi sayesinde dünya standartlarına uygun olan kulanımı olması ve markalarımızı daha iyi yansıtması için devamlı test ederek ve geliştirerek en iyi kullanım deneyimi ve tasarımı sunuyoruz.

services-digital-media-design-ui-ux-design

Sosyal Medya

Markanızı sosyal medya platformlarda en iyi şekilde konumlandırmak için strateji geliştiriyor ve markanız için sosyal medyanın gücünü kullanıyoruz. İçerikleri zengin, etkileşimi yüksek ve kaliteli tasarımlar ile gündemi, trendleri ve en önemlisi markanızla ilgili haberleri sosyal medyada yayınlıyoruz.

Email Marketing

REDWHITE CA enjoys using marketing tools as they are a powerful method to keep interaction. With rich content and design, REDWHITE CA will send out emails and newsletters for updates and to drive traffic to your web site.

Case Studies

Branding
Product Design