Kurumsal Kimlik
ve İletişim

REDWHITE CA olarak kurumsal kimliğin sadece isim ve logodan ibaret olmadığının farkındayız. Bu nedenle müşterimizin ihtiyaçlarını, hedef kitlesini ve gelecek planlarını dinleyerek organizasyon yapısına en uygun kurumsal kimliği yaratıyoruz. Markalaşma ve marka konumlandırma için pazar araştırması ve workshoplar yapıp müşterimizin verdiğimiz servislerle en iyi noktaya gelmesini hedefliyoruz.

Markalaşma

Markanızı sıfırdan ya da yeniden yaratıp, geliştiriyoruz. Bulunduğunuz sektörü, rakiplerinizi ve ürünlerinizi inceleyip en optimal çözümlerle marka olmanıza yardımcı oluyoruz. İngiltere ve İstanbul'daki tasarım ekibimiz ile de güçlü görseller oluşturarak markalaşma yolunda sizlere destek oluyoruz.

Grafik tasarım

Yaratıcı fikirler üretmek ve onları uygulamaya dökmek bizim işimiz. Uluslararası ödüllü tasarımcılarımız ile kurumsal kimliğinize en uygun, farklılık yaratacak tasarımlar yaparak görsel gücü ve marka mesajını en iyi şekilde anlatıyoruz.

Kurumsal Kimlik
Tasarımı

Kurumsal kimliği standarta oturtan bu kılavuz marka bütünlüğü için kritik öneme sahiptir. Logonun kullanılışından, renklere, font detaylarından iletişim diline kadar markanın bütünlüğünü koruyacak bu bilgiler ilerideki tasarımcı ya da mecralara kurumsal kimliğin nasıl kulanılması gerektiğini anlatır.

services-branding-pegas

Marka Stratejisi

Bir marka haline gelmek kadar o markanın prestijini ve gücünü korumakta bir o kadar önemlidir. Marka konumlandırma ve hedef kitleye en doğru kanallarla ulaşılması ancak uzman analizleri ve strateji ile mümkündür. Bu doğrultuda markanızı oluşturduktan sonra gerekli stratejinin yaratılması içinde sizinle birlikte haraket ediyoruz.

Kurumsal Kimlik Öğeleri

Yarattığımız kurumsal kimlik ve kılavuza paralel marka bütünlüğünü koruyacak olan basılı öğelerin tasamı içinde sizlere yardımcı oluyoruz. Kartvizit antetli kağıt, zarf, fatura ve diğer öğeleri ödüllü tasarımcılarımız ile bir bütün halinde sizlere sunuyoruz.

Print

Fikir aşamasından, tasarımların sonuçlanmasına kadar geçen sürenin ardından, markanıza uygun print çözümlerini sizlere sunuyoruz. Kartvizit, broşür ya da katalog baskıları için en kaliteli malzeme ve baskı teknikleriyle size tam hizmet servisi veriyoruz.

services-branding-somershouse-designs

Case Studies

WIZIO
Digital Design