tony-holt-banner
Tony Holt Design
Tony Holt Design
  • Kurumsal Kimlik
  • WIZIO (CGI)
  • Baskı

Hedef

Ödüllü mimar müşterimiz Tony Holt yeni kurumsal kimlik ihtiyacı için bizi ziyaret etti. Amacı katıldığı fuarlarda rakiplerinden ayrışarak ön plana çıkmak ve markasındaki farklılığını zarif ama akılda kalıcı bir şekilde ortaya koymaktı.

Çözüm

İlk olarak Tony Holt’un kalitesini ortaya koyacak zarif bir tipografi logo tasarımı hazırlamaya odaklandık. Tony Holt Mimari projelerinin en iyi şekilde anlatılması için fotoğraf gerçekçiliğinde 3D görseller oluşturduk. Baskı çalışmaları için birinci hamur kağıt kullanımımızla, potansiyel müşterilere yapılacak ilk sunumdaki kalite duygusunu güçlendirdik. Yaptığımız fuar stand tasarımında da Tony Holt markasının rakiplerinin arasından sıyrılarak ilgi odağı olmasını hedefledik.

Sonuç

Kurumsal kimlik ve marka bütünlüğünü yeniden oluşturduğumuz Tony Holt, katıldığı her fuarda büyük ilgi gördü. Tony Holt’un Proje sayısını %40 artıran tüm bu adımlar, bizim için daha çok 3D mimari görselleştirmesi fırsatı demekken, yıllar boyu sürecek olan iş ortaklığımızın da başlangıcı oldu.

Kurumsal Kimlik

Aldığımız brief doğrultusunda sade ve zarif bir logo tasarımına yönelirken daha önce kullanılan renkli ve karmaşık logo yerine, logo renklerinde siyah ve beyazın düşüncelerimizi en iyi betimleyecek renkler olacağını düşündük. Bu doğrultuda, modernize edilmiş Sans Serif tarzında bold bir tipografi ile logo tasarım oluşturduk. Diğer kurumsal kimlik öğeleri de aynı sadelikte tasarlanarak kalitenin yüksek olduğu bir marka bütünlüğüne erişildi.

Baskı

Tony Holt için kartvizit, antetli kağıt, sunum dokümanları, broşür ve fuar standı tasarlayıp baskı ve üretimlerini üstlendik. Oluşturduğumuz gerçekçi 3D mimari görselleştirmeler tasarım işimizi kolaylaştırırken, kartvizit ve broşür kapağı için 540gsm GF Smith Ebony fantazi kağıt ve beyaz mat gofre tekniğini kullandık.

Ortaya çıkan sonuç gerçekten gözalıcıydı.

wizio cgi

Bournemouth merkezli olmasına rağmen İngiltere’nin her yerinde projelere imza atan Tony Holt için foto gerçekci 3D mimari görselleştirmenin öneminin büyük olduğunu biliyoıruz. Projelerini genellikle AutoCAD yada Sketch-up olarak bize teslim eden müşterimize, genellikle CGI’ın yanı sıra 3D kat planları, 3D vaziyet planı ve shadow study gibi hizmetler de sunmaya devam ediyoruz.

Müşteri Yorumu

Tüm pazarlama tasarımlarımız ve prodüksiyon işlerimiz için birkaç yıldır REDWHITE CA ile çalışmaktayız ve kaliteli servislerini kesinlikle öneriyoruz. REDWHITE ekibi her zaman çok profesyonel, geri dönüşleri ve şirket ihtiyaçlarımızı anlayarak ürettikleri kreatif fikirler ise etkileyici. REDWHITE CA ile çalışmalarımıza daha uzun süre devam edeceğimize inanıyoruz.

Tony Holt
Mimar
Afffair
Lalista