bisley
Bisley
Bisley
  • Baskı
  • WIZIO (CGI-360 ÜRÜN)

Hedef

İngiltere’nin en büyük ofis mobilya üreticilerinden biri olan Bisley, piyasaya yeni süreceği endüstriyel dolap ürün gamında fotorealistik ürün görselleştirmelerine ihtiyaç duyuyordu. Ürünlerinin Bisley e-ticari web sayfasında kaliteli bir şekilde ve tüm detaylarıyla sunulması, web sayfasının tek pazarlama kanalı olmasından ötürü müşterimiz için çok önemliydi.

Çözüm

Oldukça geniş bir ürün çeşidine sahip Bisley, geleneksel fotoğrafçılığı fazlasıyla uzun ve masraflı bir işlem olarak görüyordu. Biz de CGI kullanarak ürettiğimiz fotogerçekçi ürün görselleştirmelerini uygun bütçeyle, hızla ve onlara özel bir çözüm olarak sunduk.

Sonuç

Üretim, nakliye veya fotoğraf çekimine gerek duymadan 1200 adet ürünün 3D olarak görselleştirilmesiyle, zaman ve maliyetten kar edilmesini sağladık. Oluşturulan bu görseller sayesinde tüm ürün serisi e-ticaret sitelerinde satışa çıktı. Ortaya çıkan çalışmaların hızı ve kalitesi karşısında Bisley, yeni çıkaracağı 1800 ürün için geleneksel fotoğrafçılığı seçeneklerinden kaldırdı ve planlarında 3 boyutlu görselleştirmeye yöneldi.

Baskı

Orta Doğu pazarında da yer almak isteyen Bisley için, web sitesi ve dijital kataloglarının yanısıra, 160 sayfalık basılmış bir katalog da tasarladık. Katalog basımında 270gsm kuşe kağıt ve mat laminasyon kullandık.

wizio cgi

WIZIO-CGI servisi sayesinde 3D ürün görselleştirmenin sunduğu imkanlarla tanışan Bisley; sevkiyat, set kurulumu ve yıkılması gibi yüklerinden kurtuldu.

wizio 360

Müşterimizin en önem verdiği detay, tek pazarlama aracı olan Bisley kurumsal web sitesinde ürünlerinin detaylı bir şekilde gösterilmesiydi. Biz bu isteği bir adım öteye taşıdık ve 3D ürün görselleştirmenin yansıra, WIZIO-360 (360 tur) da kullanarak, web sitesini daha interaktif hale getirdik. Böylece tüm ziyaretçilerin ürünleri gönüllerince ve her yönden inceleyebilmesini hedefledik.

Müşteri Yorumu

REDWHITE CA’in ürettiği görsellerin kaliteleri o kadar iyiydi ki, bu işbirliğimizin gösterdiği gelişimden ve sonuçlardan çok mutluluk duyduk.

James Natoli
Satış & Pazarlama Müdürü
Lalista
Quick Learn English