selenium-atakoy-banner
Selenium Ataköy
Selenium Ataköy
  • WIZIO (CGI-360-TOUCH)
  • Web Sitesi

Hedef

Aşçıoğlu’nun prestijli Selenium Ataköy Projesi, genç ve çalışan kesim için tasarlanmış dairelerden oluşuyordu. Metrekaresi $5000 olarak belirlenen ve bu fiyattan satılması planlanan dairelerin tanıtımı için yüksek kalitede pazarlama içeriğinin yanı sıra yeni bir web sitesi de ihtiyaçlar arasındaydı. Satılacak 300 dairenin plan aşamasında pazarlanabilmesi için kısıtlı bir süremiz vardı.

Çözüm

Projenin plan aşamasında pazarlanabilmesi için, fotorealistik iç ve dış mimari görselleştirmelerin yanısıra, tabletlerde ve akıllı telefonlarda çalışan 3D 360 sanal tur (WIZIO-360) servisini sunarak projenin daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmasını hedefledik. WIZIO-TOUCH uygulaması sayesinde, Touch screen uygulaması yeni responsive web sitesiyle uyumlu hale getirildi. Bu interaktif uygulama, proje maketine entegre edilerek, Selenium Ataköy’ün ziyaretçileri tarafından en iyi şekilde anlaşılmasını sağladı.

Sonuç

Hazırladığımız, mimari görseller, 3D animasyon, 360 sanal tur, Web sitesi ve touch screen tasarımları sayesinde Selenium Ataköy satış takımı denizaşırı ülkelere ulaşabildi ve varolan pazarın sınırını genişletti. Böylece proje bitmeden tüm satışlar %45 arttı ve dairelerin %85’i kaba inşaat aşamasında sahiplerini buldu.

Web Sitesi

Bu yeni proje için, Selenium Ataköy sıfırdan bir web sitesi tasarladık. Kurumsal kimlik tasarımında binaların formunun kullanılmış olması, web tasarımındaki çizgimizi belirlemiş oldu. Modern tasarımlı sitenin bütün platformlarda; akıllı telefonlar, tabletler ve tarayıcılarda çalışarak aktif bir şekilde ziyaret edilebilmesini sağladık.

wizio cgi

WIZIO-CGI ile fotoğraf kalitesinde 3 boyutlu mimari görselleştirme ve animasyon yaratmayı, yarattığımız bu görsellerle birlikte projenin modern iç ve dış mimarisini gerçekçi bir şekilde potansiyel alıcılara aktarmayı hedefledik.

Müşteri Yorumu

Aşçıoğlu olarak mimari açıdan tasarlanan projelerimizin dijital dünyadaki yansımasını ve günümüzde herkesin kolaylıkla ulaşabilecekleri internet siteleri yoluyla duyurulmasını önemsiyoruz. Bu çerçevede de çalışılan iş ortağının öneminin büyük olduğunu biliyoruz. REDWHITE CA ile olan süreçlerimizde bilgi aktarımından çalışmanın sonlanmasına kadar, adeta bir empati içinde karşılıklı iletişim çerçevesinde işlerin tamamlanmasından son derece memnun kaldık. REDWHITE CA’nın konuya yaklaşımı ve hassasiyet içinde titiz bir çalışma örneği sergilemesi, örnek alınması gereken bir iş yapış biçimidir. Kendilerinin çözüm ortağımız olmasından mutluluk duyuyoruz.

Cenk Aşçıoğlu
Yönetim Kurulu Üyesi
Peugeot
Klinika Dent